Nákup nad 800,-

Doprava

ZDARMA

Všechno zboží skladem

Odesíláme ihned

Jsme eshop s bazénovou chemií a příslušenstvím. V našem obchodě naleznete přípravky pro kompletní ošetření vody ve vašich bazénech. Nabízíme dezinfekci chlorovou i bezchlorovou. Rádi vám poradíme s výběrem bazénové chemie a také jak se o vodu ve vašem bazénu starat.

Pomocí bazénové chemie můžete udržet vodu v bazénu kvalitní a nezávadnou po celou koupací sezónu. Filtrace vody má hlavní cíl odstranění mechanických nečistot, nestačí tedy již na různé řasy a mikroorganismy, které je již potřeba odstraňovat pomocí bazénové chemie. Rozčlenili jsme bazénovou chemii do kategorií, abyste si přehledně mohli vybrat jaký přípravek se vám zrovna hodí.
Nabídku našich produktů jsme rozčlenili do kategorií Chlorová chemie, Bezchlorová chemie, Algicidy – přípravky pro potlačení růstu řas a zákalu bazénové vody, přípravky pro úpravu pH buď snížení tvrdosti vody = pH minus nebo pro zvýšení tvrdosti vody pH plus, také máme v nabídce přípravky pro zjištění kvality bazénové vody – MINITESTER CL/PH, TEST KAPKY – CL/PH. A to nejlepší z naší nabídky tablety 4v1.

Naše nabídka

 • Doprava nad 800 Kč zdarma
  Zboží odesíláme ihned
 • Záruka spokojenosti
  Ručíme za naše produkty
 • Bezpečná platba
  Platba online přes GoPay
 • Pomůžeme vám s výběrem
  Kontaktujte nás